V Edycja Tygodnia Jakości Kształcenia UKSW

Zapraszamy na V edycję Tygodnia Jakości Kształcenia UKSW!

📅 Kiedy? 21-25 października 2024 r.

📍 Gdzie? Kampus UKSW przy ul. K. Wóycickiego, bud. 23, sala 201 (spotkania stacjonarne) oraz online (MS Teams) kod do zespołu: 0lv7j22

Przed nami inspirujące warsztaty, szkolenia i wykłady, które poszerzą Wasze horyzonty, wesprą rozwój osobisty i zawodowy oraz przyczynią się do podnoszenia jakości kształcenia na naszej uczelni! 📚💡

📌 Oficjalne otwarcie – 21 października, godz. 10:00 przez Jego Magnificencję ks. prof. dr hab. Ryszarda Czekalskiego.

🎓 Wyjątkowy dzień – 23 października (środa) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych, aby bez przeszkód móc uczestniczyć w wydarzeniach Tygodnia Jakości Kształcenia.

Tego dnia czekają na Was m.in. warsztaty z zakresu praw i obowiązków studenta, sesje dotyczące tutoringu akademickiego, warsztaty z zakresu asertywności, szkolenie dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w nauce i administracji, a także wystawa starodruków w Bibliotece UKSW.

🔹 Codzienne warsztaty i wykłady stacjonarnie (10:00–16:30) oraz online (16:30–18:30).

🔹 Pełny program wydarzenia ➡️https://jakosc.uksw.edu.pl/tydzien-jakosci-ksztalcenia-2024/

Każdy uczestnik otrzyma elektroniczny certyfikat udziału. Dołączcie do nas, zdobywajcie nową wiedzę i rozwijajcie swoje umiejętności! 🌟

19 października 2024