Konferencje krajowe

warning: Creating default object from empty value in /home/doktoran/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Konferencja "Rola Nauk Humanistycznych i Społecznych we Współczesnej Cywilizacji"

W imieniu Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych zapraszamy do udziału w I Konferencji "Rola Nauk Humanistycznych i Społecznych we Współczesnej Cywilizacji: Stan, Diagnoza, Rozwiązania", któa odbędzie się w dniach 29-30 maja na Wydziale Zamiejscowym SWPS we Wrocławiu. UKSW należy do grona sponsorów konferencji, współorganizowanej przez Samorząd Doktorantów UKSW.

Zobacz więcej »

Konferencja "Manipulacja w mediach"- IV edycja

Sekcja Naukowo-Badawcza Koła Naukowego Studentów Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Wydziału Teologicznego UKSW oraz redakcja serii naukowej ?Nowe Media i Kościół? zapraszają na IV edycję Konferencji Młodych Naukowców "Manipulacja w mediach"W tej edycji konferencji organizatorzy pragną badać i analizować różne aspekty związane z relacjami mediów i Kościoła w kontekście manipulacji. 

Zobacz więcej »

Konferencja "Perspektywy przyszłości wczoraj i dziś"

Koło Naukowe Mysli Politycznej i Prawnej UKSW zaprasza do udziału w IV Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej Doktorów i Doktorantów "Perspektywy przyszłości wczoraj i dziś", która odbędzie się 11 - 12 grudnia 2014 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do udziału w Konferencji zaproszeni są przedstawiciele wszystkich dziedzin naukowych. 

Zobacz więcej »

Seminarium Rady Młodych Naukowców na UKSW

Zapraszamy młodych naukowców z Warszawy i okolic na 19-ste szkoleniowo-dyskusyjne seminarium Rady Młodych Naukowców z cyklu "Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce", które odbędzie się 28 kwietnia na UKSW (kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. Auditorium Maximum, Aula Schumana) o godz. 11:00. W programie przewidziane są wystąpienia przedstawicieli NCN (prof. Jakub Gołąb), NCBiR (Paweł Kurzyński), MNiSW (Anna Koržinek) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego i absolwenci programu Top 500 Innovators. 

Zobacz więcej »

Konferencja "Co łączy Polskę i Turcję? Kultura, religia, polityka"

Instytut Dialogi Kultury i Religii UKSW,  Dunaj Instytut Dialogu oraz Koło Naukowe Religiologów UKSW zapraszają na konferencję zatytułowaną "Co łączy Polskę i Turcję? Kultura, religia, polityka", która odbędzie się 10 kwietnia (czwartek) 2014 r. na UKSW (kampus ul. Dewajtis 5, aula muzyczna nr 116). Konferencja organizowana w przypadające w tym roku 600-lecie stosunków polsko-tureckich ma na celu przybliżenie słuchaczom tematyki związanej z Turcją oraz dialogiem polsko-tureckim.

Zobacz więcej »

IV Konferencja "Badania Młodych Naukowców wobec wyzwań współczesnej nauki"

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów UKSW zaprasza na IV konferencję z cyklu "Badania Młodych Naukowców wobec wyzwań współczesnej nauki", która odbędzie się 12 kwietnia (sobota) na UKSW (kampus im. ks. prof. R. Rumianka, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21). Celem konferencji jest przybliżenie aktualnych zainteresowań badawczych młodych naukowców, wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy między uczestnikami. 

Zobacz więcej »

Konferencja "Fakt i narracja? Manipulacja medialna historią"

Zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową Doktorów, Doktorantów i Studentów z cyklu ?Manipulacja w mediach?, zatytułowaną "Fakt i narracja? Manipulacja medialna historią", która odbędzie się 13 marca 2014 r. na UKSW w Warszawie (godz. 9.30, Aula Jana Pawła II, ul. Dewajtis 5)

Zobacz więcej »

Sympozjum z cyklu Młoda Psychologia: Osobowość

Instytut Psychologii UKSW zaprasza na Sympozjum Tematyczne z cyklu Młoda Psychologia, które odbędzie się 27 lutego 2014 r. w Instytucie Psychologii UKSW w Warszawie. Sympozjum będzie poświęcone badaniom nad osobowością. W jego ramach przewidziana jest sesja z udziałem zaproszonych gości zatytułowana "W poszukiwaniu nowego opisu struktury osobowości", po której nastąpi dyskusja. 

Zobacz więcej »

Konferencja "Elity Jagiellońskiej Rzeczypospolitej"

Koło Naukowe Doktorantów KUL wraz z Samorządem Studentów KUL zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Elity Jagiellońskiej Rzeczypospolitej. Kultura - Polityka - Wojsko - Kościół", która odbędzie się w dniach 24-25 marca 2014 r. w Lublinie

Zobacz więcej »

IV Sympozjum Religioznawcze: Medytacja krajów Indii i Dalekiego Wschodu

Koło Naukowe Religiologów UKSW zaprasza na IV edycję Sympozjum Religioznawczego, zatytułowaną "Medytacja krajów Indii i Dalekiego Wschodu". Sympozjum swoją tematyką obejmie zagadnienia związane m.in. z medytacją w ujęciu buddyzmu, hinduizmu i taoizmu, jogą oraz recepcją azjatyckich technik medytacyjnych na Zachodzie. 

Zobacz więcej »

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach