Konferencja "Działam i wychowuję. O organizacjach młodzieżowych".

Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej oraz lubelski oddział Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczpospolitej zaprasza na interdyscyplinarną konferencję studencko- doktorancką "Działam i wychowuję. O organizacjach młodzieżowych", która odbędzie się 6 marca 2013 r. w Lublinie. Konferencja skierowana jest m.in. do pedagogów, historyków, socjologów, psychologów i animatorów kultury. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 lutego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji mozna uzyskać kontaktując się z organizatorami konferencji: dzialamiwychowuje@gmail.com. Na ten adres należy też wysyłać zgłoszenia.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS- ul. Narutowicza 12, Lublin.