"Dokąd zmierzasz doktorze, czyli cel to za mało"- spotkanie i coaching dla doktorantów UKSW

Zapraszamy doktorantów UKSW na spotkanie poświęcone finansowaniu doktoratu i prowadzeniu swojej ścieżki naukowej na studiach doktoranckich. W trakcie spotkania przedstawimy dostępne możliwości finansowania badań w ramach środków wewnętrznych i zewnętrznych oraz programy mobilności doktoranckiej. Główna część spotkania będzie miała charakter coachingowy i będzie poświęcona budowaniu koncepcji i prowadzeniu własnej ścieżki naukowej i zawodowej
Spotkanie zatytułowane "Dokąd zmierzasz doktorze, czyli cel to za mało" poprowadzi Wojciech Suda- konsultant, trener, coach z wieloletnim doświadczeniem w pracy na wszystkich szczeblach projektów doradczych: od analityka po project managera. Jest założycielem i współwłaścicielem firmy Kaizendo, z której usług korzystali m.in.: PLL LOT, Bank BGŻ i PZU. Podczas spotkania dowiemy się, jak można zaadaptować metody zarządzania stosowane w dobrze prosperujących przedsiębiorstwach do prowadzenia i organizowania swojej pracy na Uczelni i poza nią. 
 
Spotkanie odbędzie się 9 czerwca (wtorek) o godz. 18:00 w klubie Gniazdo Piratów (ul. Ogólna 5, Warszawa). Po spotkaniu zapraszamy na integrację :)
 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się poprzez formularz:
 
 
Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach