Seminarium Rady Młodych Naukowców na UKSW

Zapraszamy młodych naukowców z Warszawy i okolic na 19-ste szkoleniowo-dyskusyjne seminarium Rady Młodych Naukowców z cyklu "Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce", które odbędzie się 28 kwietnia na UKSW (kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. Auditorium Maximum, Aula Schumana) o godz. 11:00. W programie przewidziane są wystąpienia przedstawicieli NCN (prof. Jakub Gołąb), NCBiR (Paweł Kurzyński), MNiSW (Anna Koržinek) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego i absolwenci programu Top 500 Innovators. 

Swoimi doświadczeniami z zakresu pozyskiwania i realizacji grantów podzielą się młodzi naukowcy związani z UKSW: mgr Maria Kłym i mgr Dominika Karaś (WFCh) oraz dr Mariusz Szyrski (WPiA). 

Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce to cykl spotkań z młodymi uczonymi realizowany z inicjatywy Rady Młodych Naukowców, przy wsparciu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, przy współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE oraz Stowarzyszeniem TOP 500 Innovators pod patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej. Celem spotkań jest, obok zaprezentowania przez przedstawicieli MNiSW, NCN, NCBR oraz KPK aktualnie oferowanych programów, zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane przez wnioskodawców błędy. Duża część sesji będzie poświęcona na dyskusję uczestników z Gośćmi oraz wymianę własnych doświadczeń.

Plakat i niektóre treści pochodzą ze strony Rady Młodych Naukowców.

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach