Szkolenie dla doktorantów

W imieniu Zarządu Samorządu Doktorantów UKSW serdecznie zapraszam na szkolenie pt. Mobilność. Nowe wyzwania wyjazdów zagranicznych dla doktorantów. Jest ono skierowane do doktorantów wszystkich dyscyplin prowadzonych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.Prelegentką będzie osoba, która posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również z własnego doświadczenia wie jak aplikować o wyjazdy zagraniczne oraz które ośrodki naukowe warto wybierać.
Szkolenie odbędzie się 24.05.2016 r. w godz. 16.30 – 19.00 na kampusie przy ul. Wójcickiego 1/3 w bud. 21 w sali 327.
Po merytorycznej części wieczoru zapraszamy na spotkanie integracyjne do Przystanku Młociny, gdzie w miłej atmosferze i przy zastawionym stole będzie możliwa wymiana własnych doświadczeń.
Osoby zainteresowane wydarzeniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, rok studiów, kierunek) na adres mailowy doktoranci@uksw.edu.pl do 23.05.2016 r.