Konferencja "Badania Doktorantów jako krok w rozwoju Nauki"

W imieniu Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie pragnę zaprosić Państwa na konferencję „Badania Doktorantów jako krok w rozwoju Nauki”- edycja zimowa,  która odbędzie się 11 marca 2016 r. (piatek) na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (kampus im. ks. Prof. R. Rumianka, ul. Wóycickiego 1/3, bud.21).

Zakres tematyczny Konferencji obejmuje zagadnienia związane z działalnością badawczą doktorantów w świetle wpływu jaki wywierają one na rozwój Nauki. Naszym celem jest przybliżenie aktualnych zainteresowań Młodych Naukowców. Konferencja będzie również  stanowić forum do wymiany doświadczeń w prowadzeniu prac badawczych. Liczymy że umożliwi stworzenie zespołów badawczych poprzez zapoznanie się doktorantów i ułatwi pozyskiwanie grantów. Zdobyte w jej trakcie kontakty i doświadczenie będą cennym źródłem wiedzy o najnowszych osiągnięciach Młodych Naukowców.

Aby zgłosić abstrakt, należy napisać emial z prośbą o przesłanie formularza zgłoszeniowego  na adres:  badaniamlodychnaukowcow1@onet.pl W wiadomości zwrotnej w ciągu 24h otrzymacie Państwo formularz zgłoszeniowy. Konferencja jest bezpłatna. Koszt publikacji to 145 złoty, w skład tej kwoty wchodzą: ( publikacja, opłata za serwis kawowy, materiały konferencyjne oraz obiad). W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które wyrażą chęć publikacji. Osoby, które chciałby wziąć udział w konferencji, bez publikacji, proszone są o kontakt w tej sprawie na emial podany poniżej.  Organizatorom zależy na tym, aby po konferencji zostało coś materialnego w postaci monografii, stąd deklaracja publikacji będzie decydującym kryterium. Publikacja jest wydawana własnym sumptem doktorantów- uczestników konferencji, dlatego nie wystawiamy faktur. Liczba miejsc ograniczona. Na Państwa abstrakty oczekujemy do wyczerpania miejsc, jednak nie później niż do dnia 29. 02.2016 r. do godz. 23:59  Decyzja o zakwalifikowaniu zostanie podana 1.03.2016. Szczegółowy plan konferencji zostanie przesłany dnia 3.03.2016 r. Koszt publikacji pokonferencyjnej to 145 złoty, za 3 egzemplarze autorskie. Publikacja zostanie wydana do 31 maja  2016. Punktacja publikacji to 4 pkt.

W razie wszelkich pytań i wątpliwości proszę pisać do  mgr. Pawła Szczepańczyka na adres: badaniamlodychnaukowcow1@onet.pl