IV Kongres młodych ludzi nauki - wizja, nauka, postęp

KATEDRA INŻYNIERII MECHANICZNEJ I AGROFIZYKI
UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁĄTAJA W KRAKOWIE

WYDZIAŁOWA RADA SAMORZĄDU DOKTORANTÓW
WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI, UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE

RADA SAMORZĄDU DOKTORANTÓW

WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH, UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE

TRAICON S.C.
DZIEDZIC & MOCZULSKI

Dołożymy wszelkich starań, aby nasza konferencja, jak żadna inna, stworzyła niepowtarzalną okazję zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami badawczymi, realizowanymi w jednostkach naukowych.

W ramach konferencji istnieje możliwość publikacji artykułów w następujących czasopismach naukowych: Agricultural Engineering (ISSN 2083-1587) - 10pkt, Infrastruktura i Ekologia Terenów Wiejskich (ISSN 1732-5587) - 10pkt oraz Technical Sciences (ISSN 1505-4675) - 11pkt.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć:

1. Na stronie internetowej konferencji:  www.doktoranci.com.pl

2. Poprzez bezpośredni kontakt z komitetem organizacyjnym: kontakt@dokoranci.com.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu Facebook, na którym będziemy na bieżąco aktualizować informacje o nadchodzącej konferencji:

Komitet Organizacyjny