Walne Zebranie SaD, spotkania informacyjne na wydziałach i integracja doktorantów UKSW

Zapraszamy wszystkich doktorantów UKSW na pierwsze, historyczne Walne Zebranie Samorządu Doktorantów, które odbędzie się 6 października (wtorek) o godz. 18:00 w sali 201, bud. 23 (kampus przy ul. Wóycickiego 1/3) oraz na spotkanie integracyjne w Przystanku Młociny, bezpośrednio po zebraniu.

Walne Zebranie rozpoczyna funkcjonowanie nowej struktury Samorządu. Podczas zebrania odbędzie się sprawozdanie merytoryczno-finansowe Zarządu i Komisji Rewizyjnej kadencji 2014/2015 oraz głosowanie nad udzieleniem absolutorium ustępującym członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Wyjaśnimy także nową strukturę Samorządu i porządek wyborów do Wydziałowych Rad Doktorantów, które odbędą się w trzeciej dekadzie października.

Po zebraniu zapraszamy na integrację do Przystanku Młociny (ul. Żubrowa 17) - zapewniamy jedzenie, napoje i inne atrakcje :)

Tego samego dnia, przed Walnym Zebraniem, odbędą się spotkania informacyjne dla doktorantów poszczególnych wydziałów, na których będzie można uzyskać informacje m.in. o dostępnych dla doktorantów funduszach wewnętrznych i zewnętrznych:

Sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej zostaną udostępnione na naszej stronie od 29 września.

Uczestników Walnego Zebrania prosimy o zabranie legitymacji doktoranckich lub dokumentu potwierdzającego status doktoranta UKSW.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych doktorantów: