Nabór uzupełniający do Komisji konkursowej ds. finansowania organizacji doktoranckich

Zarząd Samorządu Doktorantów UKSW ogłasza nabór uzupełniający do Komisji konkursowej ds. finansowania organizacji doktoranckich. Poszukujemy doktorantów z następujących wydziałów: WNH (2 osoby), WMP (2 osoby) i WPK (1 osoba).

Komisja zajmuje się rozpatrywaniem wniosków o dofinansowanie działalności organizacji doktoranckich w ramach konkursów ogłaszanych trzy razy w roku (styczeń, marzec, październik). Do prawidłowego funkcjonowania Komisji potrzebni są reprezentanci wszystkich wydziałów, na których prowadzone są studia doktoranckie i funkcjonują organizacje doktoranckie- zgodnie z Regulaminem, po dwie osoby z każdego wydziału. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, wydział, rok studiów, nr telefonu) na adres doktoranci@uksw.edu.pl do dnia 2 marca.

Więcej na temat finansowania organizacji doktoranckich na UKSW na naszej stronie.