Rekrutacja do programu MOST na semestr letni

Rozpoczęła się rekrutacja na semestr leni do Programu MOST dla studentów i doktorantów i potrwa do końca listopada 2014 r.  Dla doktorantów skierowany jest pakiet ponad 200 ofert studiów w najlepszych ośrodkach akademickich w Polsce. Program ?MOST? umożliwia studiowanie  na uczelni przyjmującej nie tylko na takim samym kierunku jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunku pokrewnym.

Skorzystanie z oferty Programu jest możliwe nawet wtedy, gdy było się już uczestnikiem Programu Erasmus. Udział w Programie jest bezpłatny i niezależny od trybu studiów. Do udziału w programie mogą być dopuszczeni doktoranci po ukończeniu pierwszego roku. Więcej informacji na stronie internetowej Działu Kształcenia UKSW.