Konferencja "Badania Młodych Naukowców wobec wyzwań współczesnej nauki"

Szanowni Młodzi Naukowcy

W imieniu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie pragnę zaprosić Was na konferencję „Badania Młodych Naukowców wobec wyzwań współczesnej nauki”, która odbędzie się 14 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Zakres tematyczny Konferencji obejmuje zagadnienia związane z działalnością naukową „Młodych Naukowców” oraz wyzwania, jakie stoją przed osobami chcącymi rozwijać się naukowo.

Warunkiem uczestnictwa jest przysłanie zgłoszenia nie później niż do dnia 15 marca 2011 roku na adres r.paprocki@uksw.edu.pl.

Jednocześnie informujemy, że artykuły powstałe w oparciu o wystąpienia, które zostaną wysłane na adres organizatora do dnia 30 kwietnia 2011 roku po uzyskaniu pozytywnej recenzji mogą być opublikowane na łamach Zeszytów Naukowych Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

mgr Robert Paprocki

Przewodniczący Zarządu Samorządu Doktorantów UKSW