Konferencja "Rola Organizacji Studenckiej w życiu Uniwersytetu"

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

W imieniu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie pragnę zaprosić Was na konferencję „Rola Organizacji Studenckiej w życiu Uniwersytetu”, która odbędzie się 14 marca 2011 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Funkcjonowanie organizacji studenckich ma bogatą tradycję – od 150 lat Stowarzyszenia studenckie ułatwiają studiowanie na wielu uczelniach uzupełniając program studiów głównie, jako grupy dyskusyjne. Zajmują się również samokształceniem, prowadzą badania naukowe oraz reprezentują studentów. Zakres tematyczny Konferencji obejmuje wpływ, jaki na życie uniwersytetu wywierają organizacje studenckie.

Zapraszamy, zatem Was, jako przedstawicieli organizacji studenckiej do opowiedzenia o Waszej organizacji społeczności uniwersyteckiej, zaprezentowanie wpływu funkcji organizacji studenckiej na Uczelni.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji nie później niż do dnia 1 marca 2011 roku na adres r.paprocki@uksw.edu.pl.

Jednocześnie informujemy, że artykuły powstałe w oparciu o wystąpienia, które zostaną wysłane na adres organizatora do dnia 30 kwietnia 2011 roku po uzyskaniu pozytywnej recenzji mogą być opublikowane na łamach Zeszytów Naukowych Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

mgr Robert Paprocki

Przewodniczący Zarządu Samorządu Doktorantów UKSW