Naprotechnologia ? w poszukiwaniu ludzkiej seksualności

Koło Naukowe Sozologów i Zarząd Samorządu Doktorantów UKSW mają zaszczyt zaprosić na Konferencję ?Naprotechnologia ? w poszukiwaniu ludzkiej seksualności?.

Konferencja ta odbędzie się od godz. 10.00 21 marca 2011 roku w auli 106 Auditorium Maximum na terenie kampusu UKSW imienia ks. prof. Ryszarda Rumianka.

Naprotechnologia to stosunkowo młoda metoda walki z chorobą niepłodności - liczy sobie zaledwie 25 lat. Opracował ją ginekolog, chirurg i specjalista chorób kobiecych ? Amerykanin prof. Thomas W. Hilgers wraz ze współpracownikami. Prof. Hilgers jest dyrektorem Instytutu Naukowego im. Papieża Pawła VI z siedzibą w Omaha (USA). Za swoje zasługi i osiągnięcia został uhonorowany przez Jana Pawła II członkostwem w Papieskiej Akademii Życia oraz nazwany ?Lekarzem Roku? (1997) przez stanową organizację rodzinną (Nebraska Family Council)?.

Studenci doktoranci UKSW oraz wszyscy czcigodni goście będą mogli w trakcie konferencji wysłuchać ciekawych referatów, które wygłoszą między innymi Pani Janina Filipczuk oraz Państwo Agnieszka i Michał Pietrusińscy. Wystąpienia konferencyjne wzbogaci wystawa posterowa poświecona tematyce naprotechnologi.

Prace na nią przygotowali młodzi adepci nauki wywodzący się z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach